KLIMATYZATORY POKOJOWE

seria QUEEN

Klimatyzator QUEEN to model dla wymagających użytkowników. Wyróżnia się najwyższym współczynnikiem efektywności energetycznej A+++ w trybie chłodzenia
i A++ w trybie ogrzewania. Dodatkowo model wyposażony we wszystkie najnowsze osiągnięcia techonologiczne: WIFI, filtr przeciwkurzowy High Density, oczyszczający powietrze filtr PM 2.5 oraz jonizator nowego typu Cold Plasma.

Więcej

seria HERO

HERO to Luksusowa charakterystyczna obudowa idealna jest do nowoczesnych wnętrz. Klimatyzator wyposażony w nawiew rozprowadzający powietrze równomiernie w 4 kierunkach ( 4D). Jest bardzo cichy – najniższa głośność to zaledwie 20 dB(A). Urządzenie wyposażone jest w zaawansowany technologicznie filtr przeciwkurzowy High Density, filtr oczyszczający powietrze PM 2.5 oraz jonizator nowego typu Cold Plasma.

Więcej

seria JUPITER

Klimatyzator JUPITER to najwyższy model w wyjątkowej, matowej stylistyce. Sterowanie odbywa się za pomocą nowoczesnego pilota bezprzewodowego i WIFI 2.0. Pobór mocy w trybie czuwania – tylko 0,3W, najniższa głośność – zaledwie 19 dB(A). Urządzenie wyposażone jest w zaawansowany technologicznie filtr przeciwkurzowy High Density, oczyszczający powietrze filtr PM 2.5 oraz jonizator nowego typu – Cold Plasma.

Więcej

seria BASIC

Klimatyzator BASIC jest podstawowym modelem marki ANDE. Łączy w sobie najwyższą jakość i funkcjonalność w stosunku do ceny. Urządzenie wykorzystuje czynnik R32, posiada tryb silence, wysoką klasę energetyczną oraz małe, kompaktowe wymiary. Dostępny w wydajności od 2,5kW do 7kW.

Więcej